TETOV: “Ngacmoi gruan dhe vajzat e saj, që i kishte fqinjë”/Arrestohet i riu!

Një 20-vjeçar nga Tearca është arrestuar nga policia nën dyshimin se ka ngacmuar tri gra, të cilat i kishte fqinjë, përcjell TV21. Sipas raportimit në policia, ai ka tentuar t’i prekë trupin njërës.

“Më 17.01.2024 në 21.00 në një fshat të Tetovës, efektivët e policisë nga Departamenti i Policisë – Tearcë kanë privuar nga liria personin L.N. (20) nga i njëjti fshat. Ai dyshoi se rreth orës 18:30 në fshat u soll keq dhe u përpoq t’i prekte trupin një fqinje 25 vjeçare. E njëjta gjë i kishte ndodhë edhe ditën e mëparshme motrës dhe nënës së saj, të cilave ishte përpjekur t’iu merrte një telefon celular. Personi është mbajtur në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të pasoj parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu