Magazina

‘Ta puthë baba lulen e ballit”, Adelina Ismaili shfaqet me vello në krahët e Sabri Fejzullahut

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor. Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë...

“35 mijë euro në javë për berber dhe të dashurat”, Cristiano Ronaldo “ankohet” për shpenzimet e të birit

Intervista e Cristiano Ronaldos për “Will to Act” në të cilën ankohet për shpenzimet e djalit të tij të madh është bërë virale në rrjet. “Ai shpenzon mbi 35 mijë...

Adeyemi i Loredanës flet shqip, futbollisti tregon për fjalën që di në gjuhën tonë!

Romanca e Loredanës me futbollistin Karim Adeyemi është tejet e komentuar. Dyshja po shijojnë lidhjen e tyre për më shumë se një vit, dhe shpesh herë janë parë bashkë. Së fundmi,...

Çfarë po ndodh me Feron dhe Arbenitën, nisin pushimet së bashku?

Fero dhe Arbenita janë dy nga emrat më të përfolur në media rozë sa i përket jetës së tyre private. Ndarje, ribashkime, gjykata, ishin pjesë e familjes së tyre të...

A do të ribashkohen Afrona me Bleron?

Afrona Dika më në fund ka publikuar podcast-in me ish-bashkëshortin e saj, Blero Muharremin. Ata i sqaruan të gjitha për publikun, që nga fillimet e lidhjes e deri te arsyet...

Kim Kardashian nxjerr në pah linjat, fotografohet me një minifustan “SKIMS”

Kim Kardashian shfaqi linjat, në fotografitë e saj më të fundit të publikuara në Instagram. Ylli televiziv, tashmë 43 vjeç, shfaqet me një minifustan të bardhë pa rripa nga marka...

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...