Rosalia gjen të dashur të ri

Rosalia ka lënë pas ndarjen e bujshme me këngëtarin Rauw Alejandro dhe është hedhur në krahët e një partneri të ri.
Revista ‘Us Weekly’ shkruan se ajo po shijon lidhjen e dashurisë me Jeremy Allen White, të cilin ishin fillimisht vetëm miq të mirë.
Aktori 32-vjeçar dhe 31-vjeçarja janë parë disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Mësohet se shkëndijat e para të dashurisë lindën gjatë muajt Tetor, atëherë kur edhe dolën thashethemet se dyshja ishin parë në një takim në Los Anxhelos.
Dalja e fundit publike e yllit të serialit televiziv “The Bear” dhe këngëtares ishte në një parking në West Hollywood.
Romanca e White me Rosalia vjen pas puthjes së tij pasionante me modelen Ashley Moore në Gusht. White u nda nga bashkëshortja Addison Timlin pasi ajo bëri kërkesë për divorc në Maj.
Nga ana e saj, Rosalia i dha fund fejesës së saj me
Linku: https://www.marca.com/en/lifestyle/music/2023/10/31/654162b4268e3e23658b4591.html
Foto: https://www.instagram.com/p/CzjzQElyW4B/?img_index=1

lajmet e fundit

Aleanca për Shqiptarët: Me dy licenca nuk bëhet lufta kundër kumarit, por luftë mes kumarxhinjve

Paralajmërimet pompoze për gjoja luftën kundër kumarit, përmes marjes së licencës dy kompanive që nuk kanë paguar tatime, janë një tentim për t’i hedhur...

Ahmeti pret ambasadoren norvegjeze, konfirmon angazhimin e Poll Villiams mbi platformën e legjitimitetit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Ambasadoren e Norvegjisë në Maqedoninë e veriut, zonjën Kristin Melsom. Bashkëbiseduesit këmbyen opinione mbi...

KE-ja ka publikuar Raportin për sundimin e ligjit në BE, për herë të parë përfshihen edhe vendet nga procesi i zgjerimit

Vendet anëtare të BE-së në përgjithësi janë shumë më të përgatitura për të detektuar, parandaluar dhe trajtuar sfidat e reja që lidhen me sundimin...

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu