Hazard refuzoj miliona nga arabët!?

Eden Hazard hodhi poshtë një ofertë prej 1 milion funte në javë nga Arabia Saudite përpara se të pensionohej 🤯

Ish-bashkëlojtari i Hazard në Chelsea, John Obi Mikel, zbuloi një bisedë që kishte me belgun dhe Rio Ferdinand  🗣

“A duhet të shkoj në Arabinë Saudite, ku do të marr një milion në javë, dhe pastaj çfarë? Kam marrë rreth dy ose tre oferta për të shkuar në Arabinë Saudite,” tha Hazard 🇸🇦

“Ai tha, ‘Mikel, unë kam shumë para. Ti e di se si e jetoj jetën time. Unë nuk shpenzoj shumë para. Pra, tani kam para për të jetuar me familjen time dhe për të rritur fëmijët.” 🥺

Hazard  vendosi lumturinë  e tij dhe familjes mbi paratë 👏

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu