Skandal në Policinë e Malit të Zi: Inspektorët organizuan orgji, publikohen fotot prej stacionit policor!

Në opinion u bënë publike disa fotografi të realizuara brenda zyrave të Policisë malazeze në Kotor më 30 korrik të vitit 2020, ku dy inspektorë organizuan një orgji.

Sipas gazetës “Borba”, këta dy inspektorë organizuan orgjinë me dy gra dhe gjithçka u koordinua përmes një telefoni të koduar, ku informohet se njëri prej tyre është polic Lj. M., i cili akuzohet se është në krye të klanit “kavaçki”.

“Borba” bën me dije se ka marrë në dorë këto fotografi, të cilat i ka publikuar dhe ato janë pjesë e dosjes që Europol u ka dërguar autoriteteve kompetente rreth mesazheve të kapura.

Një nga dy gratë në këto fotografi ishte në qendër të një skandali një vit më parë, kur i dënuari Gj. P., i cili po vuante dënimin në Spitalin e veçantë për psikiatri në Kotor, publikoi një fotografi ku ishte në dhomën e spitalit me një femër të zbathur dhe një tjetër pjesërisht të zbathur, e veshur me uniformën e një punonjëse shëndetësore.

Në fotografitë e përmendura duket qartë sjellja e papërshtatshme në stacionin e policisë, dhe kjo shoqërohet me mesazhet që njëri nga inspektorët i dërgon Lj. M.

https://x.com/borbaportal/status/1727586521065173465?s=46

 

lajmet e fundit

Ahmeti pret ambasadoren norvegjeze, konfirmon angazhimin e Poll Villiams mbi platformën e legjitimitetit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Ambasadoren e Norvegjisë në Maqedoninë e veriut, zonjën Kristin Melsom. Bashkëbiseduesit këmbyen opinione mbi...

KE-ja ka publikuar Raportin për sundimin e ligjit në BE, për herë të parë përfshihen edhe vendet nga procesi i zgjerimit

Vendet anëtare të BE-së në përgjithësi janë shumë më të përgatitura për të detektuar, parandaluar dhe trajtuar sfidat e reja që lidhen me sundimin...

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu