Bora Zemani moderatore e Big Brother VIP

Javët e fundit kanë qenë mjaft impenjative për Bora Zemanin, e cila përvec biznesit të saj, është duke moderuar të dytin sezon radhazi “DWTS”, së bashku me Eno Popin, ka mbaruar xhirimet e filmit “5 Herë Jo”, ku është protagoniste me partnerin e saj dhe po ashtu mos harrojmë që është edhe mami me kohë të plotë. Megjithatë duket se Bora nuk do të hezitojë t’i shtojë “punë vetes”, teksa “Big Brother VIP” mund të jetë në planet e saj afatshkurtra.

Okay, që të jemi të qartë, ky diskutim nuk do të bëhej fare, nëse nuk do ishin aludimet për një ‘krisje” në marrëdhënien mes producentëve të reality show-t dhe moderatore tashmë ikonike të formatit, Arbana Osmanit. Edhe pse në të kaluarën ka pasur të tilla lajme se Arbanën nuk do ta shihnim më në drejtimin e programit shumë të ndjekur, por ajo ka qenë gjithnjë aty, këtë vit duket se ka pasur vërtetë përplasje, gjithmonë sipas mediave e burimeve në Top Media dhe tani janë duke u shqyrtuar edhe emra të rinj për moderlimin e emisionit.

Një prej këtyre emrave është ai i Bora Zemanit, e cila është pyetur pas përfundimt të natë së fundit të “DWTS” për këto zëra dhe ndryshe nga herët e tjera, Bora është përgjigjur me pyetje dhe duke ja lënë në dorë publikut të shprehet për këtë gjë. Gjë që në fakt ndodh rrallë, sepse zakonisht për të tilla pyetje, sidomos për “BBVIP” jepet gjithnjë një përgjigje diplomatike ose mohoet menjëherë.

lajmet e fundit

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

Mjeshtri përballë nxënësit, “Finalissima” premton spektakël

Mbrëmë, Spanja festoi fitimin e trofeut të Euro 2024 duke mposhtur Anglinë 2-1. Pak orë më pas, Argjentina triumfoi edhe në aktin e fundit të...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu