Taravari: Nuk përjashtohet mundësia që të shkojmë në opozitë!

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari thotë se ka dilema nëse ASH duhet të jetë pjesë e Qeverisë, transmeton TV21.

“Megjithatë, kemi dilema nëse do të vazhdojmë tutje. Ne deri në në fund të nëntorit ndoshta do të duhet të mbajmë seancë të Kryesisë Qendrore, për të analizuar të gjitha mundësitë dhe nuk përjashtohet mundësia për të shkuar në opozitë. Kjo është një kohë turbulente kur nuk dihet se kush për kë punon. Na duhen edhe udhëzime nga ata që ne i quajmë miqtë tanë dhe të dimë se cilën rrugë ta ndjekim”, tha Taravari.

lajmet e fundit

Taravari viziton familjen e foshnjës që u dhunua në spital, a do të lejojë VMRO të shkarkohet nga puna një maqedonase!?

Pasi u raportua se një foshnje tre muajshe është dhunar nga motrat mendicinale në spitalin e Pediatrisë në Shkup, që siç thuhet, vetëm se...

Spanjë apo Angli? Kush merr bonuse më të mëdha nëse shpallet kampion në Euro 2024

Lojtarët e Spanjës dhe Anglisë do të luajnë për të fituar trofeun e Euro 2024, por edhe për bonuse të majme që do të...

Jakupi: s’VLEN dhe VMRO shkarkojnë komandantin shqiptar nga stacioni i Gostivarit, emërojnë maqedonas

Nënkryetari i ri i Aleancës për Shqiptarët, njëherë edhe kampion europian në karate, Berar Jakupi, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar për “ndryshimin...

Kylian Mbappe, futbollisti më i shpejt i Euro 2024

Të dielën zhvillohet finalja e madhe mes Anglisë dhe Spanjës në Euro 2024. Kylian Mbappe, është futbollisti më i shpejt në Euro 2024, me 36.5...

“Yamal nuk duhet të ketë presion”, De la Fuente: Dua të jetë i qetë para finales

Ka shënuar 1 gol dhe ka asistuar 3 të tjerë, në Euro 2024 dhe mbrëmjen e së dielës do të ketë mundësinë të fitojë...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu