Romeo Veshaj banori i 10-të i “Big Brother VIP

Sonte filloi sezoni i tretë i reality’show “Big Brother VIP Albania”, ku tashmë do të jetë nën moderimin e Ledion Liços. Ndërsa, opinionistët janë Arbër Hajdaraj dhe Oni Nebijaj.

Banori i radhës që iu bashkua shtëpisë së famshme është Romeo Veshaj.

Deri më tani në shtëpi kanë hyrë: Drini Zeqo, Ilnisa Agolli, Meri Shehu, Rike Roçi, Juli Deda, Gabriel Mezini, Roza Lati, Ervis Myrtaj, Gazmend Ujkashi.

Unë i largova dhimbjet e kockave dhe muskujve në këtë mënyrë
MËSO MË SHUMË
Presim se çfarë do të na sjell ky sezon dhe cilët do të jenë banorët deri në fund./Express

lajmet e fundit

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

Mjeshtri përballë nxënësit, “Finalissima” premton spektakël

Mbrëmë, Spanja festoi fitimin e trofeut të Euro 2024 duke mposhtur Anglinë 2-1. Pak orë më pas, Argjentina triumfoi edhe në aktin e fundit të...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu