Rita Ora mbërrin në Kosovë, prek tokën sapo zbret nga avioni!

Rita Ora ka mbërritur në Kosovë. Ajo është pritur në aeroportin Adem Jashari nga Kryetari i bashkisë së Prishtinës, Përparim Rama.

Sapo zbriti nga avioni, Rita Ora prek tokën dhe thotë “o Zot, faleminderit”.

Kohët e fundit Rita Ora është sulmuar ashpër pse mbajti një flamur serb gjatë një koncerti për të cilin tha se nuk e dinte se çfarë ishte dhe se qëndroi afër tenistit serb, Novak Djkovic, gjatë një ndjeshjeje të Finales së Kupës së Botës në Ragbi, Paris 2023, për të cilin i ati, Besniku, tha se nuk ishte e vërtetë, sepse ajo ishte një rresht më poshtë me bashkëshortin Taika Waititi

📸 Watch this video on Facebook https://www.facebook.com/share/v/Prh2cyYJxKMXbbZz/?mibextid=SphRi8

 

lajmet e fundit

Bullgaria nuk do të ketë kërkesa të reja – Mospajtime mes VLEN dhe VMRO-DPMNE për afatin për ndryshimet kushtetuese

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

Filmi kosovar në garë për çmimin ndërkombëtar

Filmi “Krahët e punëtorëve” i regjisorit Ilir Hasanaj ka hyrë në garë për nominim për Çmimin Evropian të Filmit (European Short Award). Filmi është...

Fetai: Brenda 6 muajve të qeverisë, Mickoski do ta prezantojë propozimin për realizimin e ndryshimeve kushtetuese

Arben Fetai tha se ndryshimet kushtetuese janë të patjetërsueshme por shtoi se, e kanë thënë edhe gjatë fushatës se duhet pritur një periudhë 6...

Ndërron jetë gazetarja nga Shkupi

Njoftohen të gjithë të afërmit, miqtë dhe kolegët se Aneta Gjoshevska ka ndërruar jetë dje vonë pasdite. Aneta Gjoshevska ka lindur në Shkup në...

Kërcënoi nënën, arrestohet një person në Tetovë

Më datë 24.07.2024 në ora 20:20, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin B.A. nga Tetova, i cili është denoncuar nga nëna...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu