Publikohet lista përfundimtare e banorëve të Big Brother VIP 3

Vetëm pak ditë na ndajnë nga e shtuna, kur nis edhe edicioni i tretë i Big Brother VIP.

Gjatë këtyre javëve janë aluduar shumë emra që do jenë pjesë e shtëpisë së famshme dhe më në fund është publikuar lista e plotë me 23 emra.

Romeo Veshaj

Julian Deda

Egla Ceno

Drini Zeqo`

Meriton Mjekiqi

Vesa Smolica

Lediona Xheladina

Ervin Gonxhi

Sara Gjordeni

Roza Rati

Rike Roci

Gabriel Mezini

Gaz Ujkashi

Alfio Rrotani

Elvis Myrtaj

Heidi Baci

Klodian Duro

Bardhi

Dea Vieri

Fatjon Kuqari

Albi Nako

Arta Kabashi

Meri Shehu

lajmet e fundit

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

Mjeshtri përballë nxënësit, “Finalissima” premton spektakël

Mbrëmë, Spanja festoi fitimin e trofeut të Euro 2024 duke mposhtur Anglinë 2-1. Pak orë më pas, Argjentina triumfoi edhe në aktin e fundit të...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu