Pagoi 30 mijë euro t’i vrisnin gruan, pas Naimit dhe Granitit arrestohet dhe një person i tretë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit, e cila u ekzekutua ndërsa ndodhej në makinë bashkë më bashkëshortin dhe dy fëmijët.

Pagoi 30 mijë euro për t’i vrarë nënën e fëmijëve, kush është Naim Murseli
lajmi për arrestimin e personit të tretë është bërë i ditur nga gazeta “Express” në Kosovë.

Kujtojmë që fillimisht u raportua se Liridona Murseli i vra gjatë një grabitjeje, por pas arrestimit të njërit prej autorëve të dyshuar, granit Plava, ngjarja morit tjetër dinamikë.

Plava deklaroi në polici se ishte paguar 30 mijë euro nga abshkëshorti i Liridonës, Naim Murseli, per të kryer vrasjen.

lajmet e fundit

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

Kurti: Qytetarët të mos heroizojnë Faton Hajrizin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në mbledhjen e qeverisë se shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia, përkojnë me ato...

Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB

Gjatë ditës së djeshme në lagjen “Çezmja Ajduçka” në Kumanovë, zyrtarë policorë kanë arrestuar personin me iniciale A.G nga Kumanova dhe personin S.N. nga...

Duraku: I propozuari për zv/ministër të Ekonomisë, Marjan Risteski 12 vjet nuk lejoi renovimin e xhamisë historike në Prilep

Deputeti i Frontit Europian, Sadulla Duraku sot në Kuvend tha Marjan Risteski, i propozuar për zv/ministër të Ekonomisë dhe Punës, si ish-kryetar i komunës...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu