Mushkolaj: A ka ndonjë përgjigje Albini, çka po ndodhë me demarkacionin me Malin e Zi?

Analisti Imer Mushkolaj, ka pyetur kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti për demarkacionin me Malin e Zi.

Mushkolaj në Facebook, ka pyetur Kurtin se çka po ndodhë me demarkacionin, për të cilin VV-ja sa ishte në opozitë e kundërshtonte dhe premtonte që do ta rishikonte këtë marrëveshje.

Më tej, ai ka thënë se tashmë VV-ja e ka harruar shpejt këtë çështje.

“A ka ndonjë përgjigje Albini, çka po ndodhë me demarkacionin me Malin e Zi? E harrum shpejt.” – ka shkruar ai.

lajmet e fundit

100 shishe shampanjë gjenden në rrënojat e anijes së shekullit të 19-të

Kur zhytësit në Detin Baltik panë për herë të parë rrënojat, menduan se ishte një varkë peshkimi. Por kur shkuan për të hetuar, gjetën...

Kthimi i trupit të Faton Hajrizit nga Serbia/ Koci:Isha në morg, prej orësh jam në stacion policor të Lloznicës

Avokati Arianit Koci ka udhëtuar drejt Serbisë në përpjekjen e tij për të gjetur dhe transferuar për në Kosovë trupin e Faton Hajrizit. Nga...

Toshkovski dhe Daçiq, vizitë në Tabanoc

Qytetarët presin radhën me vetura, ndërsa ministri vjen me helikopter. Kjo kontradiktë u pa sot në vendkalimin kufitar të Tabanocës ku Ministri i brendshëm...

Mickoski dush të ftohtë VLEN-it, për ndryshimet kushtetuese: Nuk pranoj ultimatume!

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

Bullgaria nuk do të ketë kërkesa të reja – Mospajtime mes VLEN dhe VMRO-DPMNE për afatin për ndryshimet kushtetuese

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu