Lideri i Lëvizjes Demokratike pritet me qiftelia në Studeniçan!

Lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti ka vazhduar takimet me mbështetësit e subjektit që përfaqëson. Në Studeniçan është pritur me qifteli dhe këngë patriotike.

“Duke pasur partner të vetëm popullin, takimet tona të rregullta me qytetarë i vazhduam në Studeniçan, ku së bashku me bashkveprimtarë, aktivistë e përkrahës të Karshiakës na nderoi në konak Dr. Rexhepi.

Të pranishmit paraqiten interesimin e madh që egziston në mesin e popullatës për takime të drejpërdrejta, gjë që dëshmon se
Lëvizja Demokratike dhe kauza ynë për ndryshime gëzon mbështetje masovike në Studeniçan e në gjithë Karshiakën.

Karshiaka gjithmonë është reshtuar në anën e të drejtës dhe ka përkrahur proceset pozitive në interes mbarëkombëtar.

NDRYSHIMI PO VJEN!”, ka shkruar Mexhiti.

lajmet e fundit

Bebe Rexha: 24 orët e mia të para në Kosovë kanë qenë një ëndërr

ëngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha dje ka ardhur në Kosovë, ku edhe po qëndron akoma. - Advertisements - E përmes Instagramit të saj, ajo ka...

Humbjet e mëdha në front, zbulohet ‘bonusi rekord’ që Putini po u ofron banorëve të Moskës për të luftuar në Ukrainë

Autoritetet në qytetin e Moskës po ofrojnë një bonus rekord për rekrutët e rinj për të luftuar në Ukrainë, në shenjën e fundit të...

Toshkovski: LSDM mbron krimet e BDI-së, së shpejti do të nisin procedurat ndaj “të paprekshëmve”

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski akuzoi LSDM-në se po mbron, siç tha, krimet e BDI-së. Toshkovski paralajmëroi se do të nisin procedura...

Aleanca për Shqiptarët: Me dy licenca nuk bëhet lufta kundër kumarit, por luftë mes kumarxhinjve

Paralajmërimet pompoze për gjoja luftën kundër kumarit, përmes marjes së licencës dy kompanive që nuk kanë paguar tatime, janë një tentim për t’i hedhur...

Ahmeti pret ambasadoren norvegjeze, konfirmon angazhimin e Poll Villiams mbi platformën e legjitimitetit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Ambasadoren e Norvegjisë në Maqedoninë e veriut, zonjën Kristin Melsom. Bashkëbiseduesit këmbyen opinione mbi...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu