Labi del me video live për vrasjen e Liridonës, ja çka thotë për figurën e Behgjet Pacollit (VIDEO)

Këngëtari Labinot Tahiri ka shprehur ngushëllime për vrasjen e Liridona Ademajt.

Ai ka thënë se figura e Behgjet Pacollit nuk njolloset veç pse do dikush.

“Ngushëllime popullit shqiptar dhe familjes së Liridonës për vdekjen e saj, ama figura e Behgjet Pacollit nuk njelloset veç që disa duan ta njollosin”, ka shkruar Labinot Tahiri.

📸 Watch this live video on Facebook https://www.facebook.com/share/v/ub25brjDqqSw9hUz/?mibextid=SphRi8

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu