Kasami e Mexhiti në Prishtinë në Inaugurimin e bustit të heroit të kombit, Hasan Prishtina

Kryetari i komunës së Tetovës, njëherit kryetar i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami së bashku me kryetarin e Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti kanë qëndruar në Prishtinë në Inaugurimin e bustit të heroit të kombit, Hasan Prishtina.

Në qytetin e Prishtinës 🇽🇰, së bashku me mikun tim Izet Mexhitin, në mesin e shumë familjarëve e veprimtarëve të çështjes 🇦🇱shqiptare bëmë Inaugurimin e bustit të heroit të kombit, Hasan Prishtina i cili është bërë nga fondacioni “Hasan Prishtina” me në krye Memet Prishtinën.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu