I dhuroi çantën 1400 euro, plas sheri mes djemve në Përputhen: Unë të mbuloj me para!

Konkurrenti i Për’Puthen Redi ka trazuar ujërat këtë puntatë, duke shkaktuar zhurmë dhe debate të forta.

Ai i ka dhuruar Albinës një çantë luksoze e cila kushton 1 mijë e 400 euro. Sipas tij kjo dhuratë është për t’i shprehur pëlqimin që ka ndaj saj dhe t’i tregojë se e vlerëson shumë si vajzë. Por kjo dhuratë ka revoltuar Saide, e cila shprehet se është çantë e përdorur dhe jo e re dhe se Albina e përdor atë.

Redi: Do i ble dhurata të tjera mbi 2 mijë euro e do ja çoj me postë. Burri që është burrë i bën dhuratat dhe qep gojën.Seide: Është e përdorur, duket e përdorur sepse jam e fiksuar pas çantave.

Redi: Ti s’ke patur ndonjëherë çantë origjinale.

Redi shprehet se sapo ka ardhur Albina i janë hapur sytë dhe është vajza më e bukur për të.

Redi: E parandjeva që Albnina mund të më zgjidhte, jam i vetmi çun që nuk kam dalë me asnjë nga vajzat këtu.

Kastro: Unë kam shumë dëshirë për të qenë shok me ty. Albina do dalë në takim 99% me Redin.

Albina: U ndjeva e vlerësuar.

Redi ndërkohë gjatë debatit me konkurrentët e tjerë, shprehet se gocat janë mësuar me meshkuj harbutë që i lëpihen, kurse ai nuk i pëlqen askujt. Vedati nuk ka ruajtur qetësinë e tij, duke shprehur se paraja nuk është gjithçka dhe se një dhuratë 1.5 euro mund të ketë më shumë vlerë sesa një çantë aq e shtrenjtë. Madje në nerva e sipër ai i thotë se ka aq para sa mund ta mbulojë Redin me to.

Vedati: Unë të mbys me para.

Redi: Me çfarë me ato makina që ke marrë borxh? Nxiri letrat. Unë jam çun tirone me njeh ti?

Vedati: Ik bli çanta të përdorura!

Në fund të debatit, Albina pranoi të bënte një takim katërminutësh me Redin dhe i dha shpresë së do kenë dhe një takim jashtë studios për ta njohur më tepër.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu