Hoxha nga Prizreni qe mori dhuratë Mercedes nga xhemati: Sa femrave u japin kerre e banesa të reja, ato s`i bën za kërkush!

Hoxha nga Prizreni, Mazllam Mazllami për të cilën u diskutua gjatë për veturën Mercedes e cila iu dha dhuratë nga qytetarët, ka folur sërsish për këtë temë.

Ai për lajmi.net tha se femrat marrin dhuratë vetura e banesa të reja dhe nuk diskutohet derisa për të, sipas tij duke përmendur fjalë fetare është bërë bujë pse iu dha Mercedes Benz.

Tutje ai shtoj se po e vozitë veturën të cilën e mori dhuratë.

“Mercedesin e kam po e voziti po më kënaqe, për shërbime ngado që po dua me shku.”

lajmet e fundit

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

Kurti: Qytetarët të mos heroizojnë Faton Hajrizin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në mbledhjen e qeverisë se shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia, përkojnë me ato...

Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB

Gjatë ditës së djeshme në lagjen “Çezmja Ajduçka” në Kumanovë, zyrtarë policorë kanë arrestuar personin me iniciale A.G nga Kumanova dhe personin S.N. nga...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu