FOTO/ Mikela Pupa bën ndërhyrje në gjoks: E doja më të madh…

Ish-konkurrentja e spektaklit televiziv “BBV2”, Mikela Pupa, ka ndarë disa pyetje me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Fifi rrëfen mbi marrëdhënien me Adisin: Nuk ka ardhur akoma propozimi…

Një ndër pyetjet që të gjithë kanë më shumë interes të dinë është për ndërhyrjet estetike që ajo ka bërë.

Një prej ndjekësve e ka pyetur: “Cila është arsyeja që e ke bërë gjoksin silikon?”

VIDEO/ Bora dhe Donaldi zbulojnë një pjesëz të kolonës zanore të “5 Herë Jo”
Përgjigja e Mikelës ishte shumë e sinqertë duke u shprehur shkurtimisht: “Sepse e doja më të madh.”

Kujtojmë që Mikela ka marrë pjesë dhe në programin “Përputhen”, ku e ka treguar për herë të parë se e kishte bërë gjoksin.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu