FOTO: Me bikini të zeza, Françeska Jaçe ‘thyen’ rrjetin, poza joshëse nga Dubai

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj në spektaklin “Big Brother Albania 5”.

Fjala është për modelen e njohur Françeska Jaçe, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Në Instagram ajo numëron mbi 400 mijë ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, Jaçe publikoi disa fotografi përmes të cilave ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

E veshur me bikini ndësa shijon motin e mirë në Dubai, nga një pishinë e cila ka një pamje mahnitëse, Françeska ka arritur të marrë gjithë vëmendjen me format tërheqëse.

Ndërkohë që, imazhet u komplimentuan në masë të madhe edhe nga fansat e modeles.

lajmet e fundit

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

Mjeshtri përballë nxënësit, “Finalissima” premton spektakël

Mbrëmë, Spanja festoi fitimin e trofeut të Euro 2024 duke mposhtur Anglinë 2-1. Pak orë më pas, Argjentina triumfoi edhe në aktin e fundit të...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu