FOTO: Këngëtarja e njohur rrëfen pendimin e saj më të madh: Isha mirë ashtu siç isha

Këngëtarja e njohur Nicki Minaj së fundmi ka qenë e ftuar në podcastin “Run-Through With Vogue”, ku ka zbuluar më shumë rreth jetës së saj personale dhe profesionale.

Ajo tregoi se është perduar shumë për operacionet plastike që ka bërë.

“Ju garantoj, nëse ndryshoni ndonjë gjë në trupin tuaj dhe bëni ndonjë gjë kirurgjikale me shumë gjasa do të shikoni prapa një ditë dhe do të thoni ‘Isha mirë ashtu siç isha’. Kjo është ajo që më ndodhi mua. Nuk më pëlqente të isha e dobët, të kisha fundshpinë të sheshtë, gjoksi që nuk rrinte mjaftueshëm lart. Ishin shumë gjëra.” – tha këngëtarja.

Nicki u shpreh se uk i pëlqenin fare fotot e saj të vjetra, ndërsa tregoi se ka qenë pikërisht djali i saj i cili e ka ndihuar që ta kalojë këtë problem.

“Mendoj se shtatzënia mund të ketë luajtur një rol sepse duke parë djalin tim më kujtoi shumë veten time. Vetja ime e vërtetë. Më bëri të mendoj pse nuk më pëlqeu kjo? E çuditshme. Por, duke parë fotot e vjetra, duke qenë në gjendje të shikoja sërish fotot e vjetra, më bëri të kuptoja se këto foto të vjetra janë të bukura”- tha Nicki.

Ndërsa shtoi: “Më pëlqen. Dikur doja të pasme më të madhe dhe tani shikoj prapa dhe kuptoj se sa idiotësi ishte kjo. Duajini format tuaja.”

lajmet e fundit

Taravari viziton familjen e foshnjës që u dhunua në spital, a do të lejojë VMRO të shkarkohet nga puna një maqedonase!?

Pasi u raportua se një foshnje tre muajshe është dhunar nga motrat mendicinale në spitalin e Pediatrisë në Shkup, që siç thuhet, vetëm se...

Spanjë apo Angli? Kush merr bonuse më të mëdha nëse shpallet kampion në Euro 2024

Lojtarët e Spanjës dhe Anglisë do të luajnë për të fituar trofeun e Euro 2024, por edhe për bonuse të majme që do të...

Jakupi: s’VLEN dhe VMRO shkarkojnë komandantin shqiptar nga stacioni i Gostivarit, emërojnë maqedonas

Nënkryetari i ri i Aleancës për Shqiptarët, njëherë edhe kampion europian në karate, Berar Jakupi, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar për “ndryshimin...

Kylian Mbappe, futbollisti më i shpejt i Euro 2024

Të dielën zhvillohet finalja e madhe mes Anglisë dhe Spanjës në Euro 2024. Kylian Mbappe, është futbollisti më i shpejt në Euro 2024, me 36.5...

“Yamal nuk duhet të ketë presion”, De la Fuente: Dua të jetë i qetë para finales

Ka shënuar 1 gol dhe ka asistuar 3 të tjerë, në Euro 2024 dhe mbrëmjen e së dielës do të ketë mundësinë të fitojë...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu