Edona krahason veten me Adem Jasharin – Irritohen banorët

0

Edona James është personazhi më i komentuar i “BBVK” padyshim.

Ajo shpesh përfshihet në debate me banorët e tjerë brenda shtëpisë. Së fundmi James po debatonte me Metin dhe i është drejtuar duke i thënë: “Emri im është me zë, sikur i Adem Jasharit”.

Kjo deklaratë e saj ka irrituar banorët e tjerë të shtëpisë, ku Meti i ka kërkuar të mos bëjë deklarata të tilla.

“Mos e krahaso veten me atë emër, duhet me t’i dhënë Zoti edhe 1 mijë vjet jetë me e mbërri vetëm 10 për qind të atij që e përmende”, deklaroi Meti.

Edona James është personazhi më i komentuar i “BBVK” padyshim.

Ajo shpesh përfshihet në debate me banorët e tjerë brenda shtëpisë. Së fundmi James po debatonte me Metin dhe i është drejtuar duke i thënë: “Emri im është me zë, sikur i Adem Jasharit”.

Kjo deklaratë e saj ka irrituar banorët e tjerë të shtëpisë, ku Meti i ka kërkuar të mos bëjë deklarata të tilla.

“Mos e krahaso veten me atë emër, duhet me t’i dhënë Zoti edhe 1 mijë vjet jetë me e mbërri vetëm 10 për qind të atij që e përmende”, deklaroi Meti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu