Aksident i rëndë mëngjesin e sotëm në RMV, humb jetën djali i ish-deputetit!

Një lajm tragjik ka ndodhur në Vevçani mëngjesin e sotëm. Në një aksident të rëndë trafiku ka humbur jetën djali i ish-deputetit Krsto Mukoski.

”Me datë 13.01.2024 rreth orës 01:20 në SPB Ohër, është raportuar se në rrugën rajonale për Vevçan, afër fshatit Podgorci, automjeti i pasagjerëve “Audi” nga Struzi me targa të Vevçanit i drejtuar nga M.M. (19) nga Vevçani ka dalë nga rruga. Shoferi ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga stacioni policor i Strugës, njoftojnë nga MPB.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu