27-vjeçarja sulmon me thikë të dashurin në Gostivari, pastaj tenton ta lëndoj veten e saj, arrestohet nga policia

Më 18.01.2024 në orën 01.50 në rrugë “18-nëntori” në Gostivar, efektivët e policisë nga SPB Tetovë – DPB Gostivar, kanë privuar nga liria 27-vjeçaren M.A. nga Sërmnova e Gostivarit. Ajo ishte parë nga efektivët e policisë se si 20 minuta më herët me një mjet të mprehtë kishte sulmuar personin I.S. (46) nga Gostivari, me të cilin ajo kishte qenë më parë në një marrëdhënie dashurie, pas së cilës ajo u përpoq të lëndonte edhe veten, por I.S. e kishte penguar atë gjatë tentimit. M.A. është mbajtë në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, do të përgaditet parashtresë përkatëse.

lajmet e fundit

Taravari viziton familjen e foshnjës që u dhunua në spital, a do të lejojë VMRO të shkarkohet nga puna një maqedonase!?

Pasi u raportua se një foshnje tre muajshe është dhunar nga motrat mendicinale në spitalin e Pediatrisë në Shkup, që siç thuhet, vetëm se...

Spanjë apo Angli? Kush merr bonuse më të mëdha nëse shpallet kampion në Euro 2024

Lojtarët e Spanjës dhe Anglisë do të luajnë për të fituar trofeun e Euro 2024, por edhe për bonuse të majme që do të...

Jakupi: s’VLEN dhe VMRO shkarkojnë komandantin shqiptar nga stacioni i Gostivarit, emërojnë maqedonas

Nënkryetari i ri i Aleancës për Shqiptarët, njëherë edhe kampion europian në karate, Berar Jakupi, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar për “ndryshimin...

Kylian Mbappe, futbollisti më i shpejt i Euro 2024

Të dielën zhvillohet finalja e madhe mes Anglisë dhe Spanjës në Euro 2024. Kylian Mbappe, është futbollisti më i shpejt në Euro 2024, me 36.5...

“Yamal nuk duhet të ketë presion”, De la Fuente: Dua të jetë i qetë para finales

Ka shënuar 1 gol dhe ka asistuar 3 të tjerë, në Euro 2024 dhe mbrëmjen e së dielës do të ketë mundësinë të fitojë...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu