Shefi kosovar në Gjermani shpërblen punëtorët, u jep deri në 2000 euro shtesë për fundvit!

Mërgimtari Alfred Dibrani, përmes një postimi në facebook ka treguar se gjatë këtij viti ka arritur një sukses të jashtzakonshëm në krahasim me vitin e kaluar.

Dibrani për këtë sukses i falenderohet punonjësve të tij, ku për fundvit si shenjë faleminderimi do të iu dhurojë bonuse nga 750 deri në 2000 euro për person.

Postimi i plotë:

Njoftim per Puntor!

Viti 2023 ishte nje sfid e madhe per te gjith neve, ku te gjith se bashku e kaluam me sukses te madh duke i ngrit kapacitetet tona dhe duke qendruar te fort dhe pa konkurrent ne Tregun e Punes.

Gjat keti Viti kemi arrit nje Sukses te jashtzakonshum ne krahasim me vitin e kaluar perreth 70% ngritje dhe fal kesaj ne si Firm kemi invenstu direkt ne kushtet e Puntoreve ku vetem ne Vetura kemi ber nje investim rreth 300.000€.

Duke ju Faliminderu per ket Sukses te perbashket un kam vendos qe per ket Fundvit si Faliminderim te ju dhuroj nje Bonus si vijon:

Kategorija 1. (2.000€ per Person)

Kategorija 2. (1.500€ per Person)

Kategorija 3. (1.000€ per Person)

Kategorija 4. (750€ per Person)

lajmet e fundit

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

“Valmir Aziri do të shkojë aty ku e ka vendin”, tha Kasami! I përgjigjet Aziri: Deklaratë politike, e pabazuar në fakte

Ndryshimi i vendit të punës në Facebook, nga “sekretar shtetëror” në Ministrinë e Kulturës në “këshilltar shtetëror”, nga ana e Valmir Azirit ka ngjallur...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu