PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse!

Konkurrenti i Përputhen,Vedat Sulemanov, ishte i ftuar në “Wake Up”,ku ka zbuluar se si ka nisur që të merret me TikTok-un,i cili i ka sjellë fitime marramendëse.

Vedati zbulon se brenda një nate ka arritur që të fitojë 9 mijë euro,

ndërsa për një muaj ka arritur që të fitojë 105 mijë euro.

Ai shton se për të fituar kaq shumë, ka qëndruar mbi 16 orë live në këtë rrjet social.

“TikTok-un e përdora në pandemi. Isha një prej tiktok-erave të parë, të cilit i mora vëmendjen shumë shpejt se nuk kishte shumë shqiptarë në atë kohë dhe me kalimin e kohës ua mësova gjithë shqiptarëve si m’u futur live, si me heq paratë, si me bërë transfertat. Thjesht isha i mërzitur, ishte një kohë në të cilën ishte pandemia, më ranë disa raste në jetën time që ishin të komplikuara me i përballuar dhe gjeta vendin tim në TikTok. Edhe mendoj se jam një nga personat, i vetmi që foli për të ardhurat e TikTok-ut. Unë mund të them që brenda një nate kam fituar rreth 9 mijë euro. Unë jetoj edhe jashtë dhe jam një person që eci shumë, domethënë në Europë, në Azi e krejt. E në Azi ishte pak më e avancuar TikTok-u dhe mora guximin të rrija 1 javë në kompjuter me i lexuar krejt. Në atë kohë që isha unë në TikTok mund të them lirisht nga 10 mijë euro e lart. Varet nga koha që kalon. Unë për një muaj kam marrë 105 mijë euro. Live-t, ku unë rrija mbi 16 orë live. Kisha sfida. Po isha edhe një nga të parët që bëja emisione.”

lajmet e fundit

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

Mjeshtri përballë nxënësit, “Finalissima” premton spektakël

Mbrëmë, Spanja festoi fitimin e trofeut të Euro 2024 duke mposhtur Anglinë 2-1. Pak orë më pas, Argjentina triumfoi edhe në aktin e fundit të...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu