Pa mëshirë – Kështu e rrahin sigurimi burrin përpara gruas (Video)

Punëtorët e sigurimit të një lokali në Beograd në Serbi janë filmuar nga kalimtarët e rastit duke rrahur brutalisht një burrë përpara gruas s ëtij.

Videoja është publikuar në rrjein social ‘Instagram’ që dëshmon rrahjen brutale që iu bë burrit pranë gruas së tij.Lëndime fizike pësoi edhe gruaja, e cila tentonte ta mbronte bashkëshortin nga sigurimi fizik.Nga ajo çka thonë mediat në Beograd, viktima fillimisht kishte pasur një ballafaqim verbal me sigurimin fizik.

Ndiqini pamjet:

https://www.instagram.com/reel/C1fwSzJowQn/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

lajmet e fundit

KE-ja ka publikuar Raportin për sundimin e ligjit në BE, për herë të parë përfshihen edhe vendet nga procesi i zgjerimit

Vendet anëtare të BE-së në përgjithësi janë shumë më të përgatitura për të detektuar, parandaluar dhe trajtuar sfidat e reja që lidhen me sundimin...

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

Kurti: Qytetarët të mos heroizojnë Faton Hajrizin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në mbledhjen e qeverisë se shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia, përkojnë me ato...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu