Një i vdekur dhe 5 të lënduar në aksident trafiku në rrugën Kaçanik-Ferizaj

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në rrugën Kaçanik-Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar zyrtari i Policisë në Drejtorinë Rajonale në Ferizaj, major Qazim Reka.

Reka tha se në aksident janë përfshirë tri vetura, me ç ‘rast një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar.

“Në aksident janë përfshirë tri vetura. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person, ndërsa janë lënduar pesë të tjerë”- ka njoftuar Reka.
Zyrtari i Policisë tha se aksidenti ka ndodhur në orën 21:10./kallxo

lajmet e fundit

Bebe Rexha: 24 orët e mia të para në Kosovë kanë qenë një ëndërr

ëngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha dje ka ardhur në Kosovë, ku edhe po qëndron akoma. - Advertisements - E përmes Instagramit të saj, ajo ka...

Humbjet e mëdha në front, zbulohet ‘bonusi rekord’ që Putini po u ofron banorëve të Moskës për të luftuar në Ukrainë

Autoritetet në qytetin e Moskës po ofrojnë një bonus rekord për rekrutët e rinj për të luftuar në Ukrainë, në shenjën e fundit të...

Toshkovski: LSDM mbron krimet e BDI-së, së shpejti do të nisin procedurat ndaj “të paprekshëmve”

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski akuzoi LSDM-në se po mbron, siç tha, krimet e BDI-së. Toshkovski paralajmëroi se do të nisin procedura...

Aleanca për Shqiptarët: Me dy licenca nuk bëhet lufta kundër kumarit, por luftë mes kumarxhinjve

Paralajmërimet pompoze për gjoja luftën kundër kumarit, përmes marjes së licencës dy kompanive që nuk kanë paguar tatime, janë një tentim për t’i hedhur...

Ahmeti pret ambasadoren norvegjeze, konfirmon angazhimin e Poll Villiams mbi platformën e legjitimitetit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Ambasadoren e Norvegjisë në Maqedoninë e veriut, zonjën Kristin Melsom. Bashkëbiseduesit këmbyen opinione mbi...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu