Naim Murseli pranon se porositi vrasjen e gruas së tij!

Paparaci.com ka marrë vesh nga burime të mirë informuara se Naim Murseli tashmë ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij. Kjo ndodh pasi Granit Plava kishte pranuar veprën penale të vrasjes së Liridona Murselit për të cilën kishte thënë se është paguar nga Naim Murseli.

Paparaci.com ka raportuar sot ekskluzivisht për arrestimin e Naim Murselit dhe Granit Plavës si dy të dyshuarit kryesor për planifikimin, organizimin dhe kryerjen e vrasjes së Liridona Murselit.
Fillimisht, Granit Plava para hetuesve policorë kishte pranuar veprën e krimit dhe kishte rrëfyer se të njëjtën e ka kryer për llogari të Naim Murselit, bashkëshorti i viktimës.

Më tutje, gjatë marrjes në pyetje, edhe Naim Murseli ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij në ngjarjen tragjike që tronditi Kosovën të mërkurën.

lajmet e fundit

Bebe Rexha: 24 orët e mia të para në Kosovë kanë qenë një ëndërr

ëngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha dje ka ardhur në Kosovë, ku edhe po qëndron akoma. - Advertisements - E përmes Instagramit të saj, ajo ka...

Humbjet e mëdha në front, zbulohet ‘bonusi rekord’ që Putini po u ofron banorëve të Moskës për të luftuar në Ukrainë

Autoritetet në qytetin e Moskës po ofrojnë një bonus rekord për rekrutët e rinj për të luftuar në Ukrainë, në shenjën e fundit të...

Toshkovski: LSDM mbron krimet e BDI-së, së shpejti do të nisin procedurat ndaj “të paprekshëmve”

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski akuzoi LSDM-në se po mbron, siç tha, krimet e BDI-së. Toshkovski paralajmëroi se do të nisin procedura...

Aleanca për Shqiptarët: Me dy licenca nuk bëhet lufta kundër kumarit, por luftë mes kumarxhinjve

Paralajmërimet pompoze për gjoja luftën kundër kumarit, përmes marjes së licencës dy kompanive që nuk kanë paguar tatime, janë një tentim për t’i hedhur...

Ahmeti pret ambasadoren norvegjeze, konfirmon angazhimin e Poll Villiams mbi platformën e legjitimitetit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Ambasadoren e Norvegjisë në Maqedoninë e veriut, zonjën Kristin Melsom. Bashkëbiseduesit këmbyen opinione mbi...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu