“Kam punuar në fabrikë të kerreve” – Blero rrëfen për vështirësitë në fillim të karrierës

Blero është rikthyer në qendër të vëmendjes që kur u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai deri më tani është treguar i qetë dhe ka nxitur pak debate me banorët e tjetër.

Por, së fundmi, këngëtari ka rrëfyer pak nga jeta e tij teksa po fliste me Blerandon.

Ai i tregoi atij se nëpër çfarë vështirësi kishte kaluar për ta realizuar këngën e tij të parë profesionale.

Blero tha se para se të bëhej këngëtar ka punuar punë të ndryshme për të arritur të realizonte ëndrrat e tij.

“Videon e parë që e kam bërë tamam profesionale me Memlin, pata hequr shumë, krejt shoqërinë e kam thirr krejt gjërat i kam organizuar vetë, nuk kisha pare, punoja në fabrikë ditë e natë për me i bo 1000 euro në atë kohë, kam punuar 6-7 muaj në fabrikën e kerreve ‘Volvo’, nuk e harroj kurrë, të gjitha paratë e rrogës i leja anash, nuk ishte e lehtë, kam pastruar enë, kam punuar në fabrikë, në restorant, për t’i ndjekur ëndrrat e mia, pa punuar dhe pa e dashur shumë është e pamundur me e mbërri”, është shprehur mes tjerash Blero.

Ndërkohë, kujtojmë që Blero po vazhdon të komentohet edhe për jetën e tij private, ai prej kohësh ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me një vajzë shqiptare që jeton në Gjermani.

Edhe në rrugëtimin e tij në BBVK, Blero disa herë ka folur për partneren e tij, por pa e zbuluar identitetin e saj.

lajmet e fundit

KE-ja ka publikuar Raportin për sundimin e ligjit në BE, për herë të parë përfshihen edhe vendet nga procesi i zgjerimit

Vendet anëtare të BE-së në përgjithësi janë shumë më të përgatitura për të detektuar, parandaluar dhe trajtuar sfidat e reja që lidhen me sundimin...

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

Kurti: Qytetarët të mos heroizojnë Faton Hajrizin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në mbledhjen e qeverisë se shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia, përkojnë me ato...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu