Erjona Sulejmani bën komentin epik pas shortit: Kur ke tre skuadra të preferuara, por …

Dje u hodh shorti i Euro 2024, ku në grupin B janë Italia, Spanja, Kroacia dhe Shqipëria. Modelja shqiptare Erjona Sulejmani, ka bërë një postim në Instagram, duke komentuar kështu goglat.

“Kur ke tre skuadra të preferuara (Shqipëri, Itali dhe Spanjë) dhe shpreson që të paktën një të fitojë Euro 2024, por më pas zbulon se janë në të njëjtin grup”, shkruan Erjona.

Në Europianin e vitit të ardhshëm pritet të ketë spektakël edhe në tribuna, teksa dhe Erjona do të jetë me siguri e pranishme, teksa ka qenë dhe në sfidën ndaj Çekisë.

lajmet e fundit

100 shishe shampanjë gjenden në rrënojat e anijes së shekullit të 19-të

Kur zhytësit në Detin Baltik panë për herë të parë rrënojat, menduan se ishte një varkë peshkimi. Por kur shkuan për të hetuar, gjetën...

Kthimi i trupit të Faton Hajrizit nga Serbia/ Koci:Isha në morg, prej orësh jam në stacion policor të Lloznicës

Avokati Arianit Koci ka udhëtuar drejt Serbisë në përpjekjen e tij për të gjetur dhe transferuar për në Kosovë trupin e Faton Hajrizit. Nga...

Toshkovski dhe Daçiq, vizitë në Tabanoc

Qytetarët presin radhën me vetura, ndërsa ministri vjen me helikopter. Kjo kontradiktë u pa sot në vendkalimin kufitar të Tabanocës ku Ministri i brendshëm...

Mickoski dush të ftohtë VLEN-it, për ndryshimet kushtetuese: Nuk pranoj ultimatume!

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

Bullgaria nuk do të ketë kërkesa të reja – Mospajtime mes VLEN dhe VMRO-DPMNE për afatin për ndryshimet kushtetuese

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu