Disa pjesë të Gazi Babës dhe Qendrës pa ujë

Pa ujë sot nga ora 9 do të jenë një pjesë e konsumatorëve të rrugës “Metodia Andonov – Çento”, ndërtesat me numër 72, 74 dhe 76 në Komunën e Gazi Babës.

Siç informon NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup, ndërprerja është për shkak të kyçjes së ujit në rrugën “Metodia Andonov – Çento” numër 75a.

Për shkak të kyçjes së ujit në rrugën “Dane Krapçev” nr. 19 në Komunën Qendër, pa ujë sot nga ora 10 do të jenë një pjesë e konsumatorëve që gjenden në rrugët “Dane Krapçev”, “Debarca” dhe “Sllavka Nediq]””.

Konsumatorët do të jenë pa ujë deri në përfundimin e riparimit të ndërhyrjeve.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu