Blero: Jam beqar

Artisti shqiptar, Blero Muharremi, ka qenë prej vitesh i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë.

Ai edhe këtë periudhë u përfol pasi u shfaq në ‘podcast’-in e ish-bashkëshortes së tij, Afrona Dikës.

Megjithatë, këngëtari gjatë kohës së tij në Big Brother VIP Kosova 2 ka folur edhe për romancën e re.

I ftuar së fundmi në “The Elite Way”, Blero tha se përfundimisht është beqar.

Mes tjerash, 45-vjeçari zbuloi edhe arsyen e ndarjes nga ‘bebi’ – ashtu siç iu referohej.

“Ajo e ka marrë një udhëtim ku unë nuk kam pas qejf, ku unë nuk kam mbërri edhe thjesht pastaj ka vendos që të ndahemi sepse nuk i kemi pasur të njëjtat mendime apo drejtime në jetë”, u shpreh Blero.

I njëjti po vazhdon angazhimet në muzikë dhe në projekte të reja.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu