Ankth në shtëpinë e Messit, grabiten familjarët e Antonellës!

Një ngjarje e frikshme ka prekur familjarët e bashkëshortes së Lionel Messit, Antonella Rocuzzo.

Disa keqbërës ia dolën të grabisnin makinën e cila mbante xhirot e supermarketit që ishte në pronësinë e familjarëve të Antonellës.

Ngjarja ndodhi në Rosario, teksa dëmi financiar ishte prej 20.000 eurosh. Përveç aspektit financiar, të afërmit e bashkëshortes së Messit vuajtën edhe traumën e shkaktuar nga kjo ngjarje pasi grabitësit nuk kursyen edhe disa të shtëna me armë.

Ajo që e pësoi më shumë ishte kushërira e Antonellës, pasi në atë moment ishte ajo që po ngiste makinën me paratë e mbledhura nga supermarketi. Ajo u dërgua në spital për një ndihmë më të specializuar me doktorët që konfirmuan se tashmë gjendja e saj është përmirësuar. Ndërkohë, autoritetet kanë nisur nga puna për të identifikuar keqbërësit

 

lajmet e fundit

Ajtene Qamili: Maqedonia është për t’u marrë lakmi për shkollimin e gruas

Ajo njoftoi se statistikat e fundit kanë treguar se në Maqedoninë e Veriut, gratë janë më të shkolluara se meshkujt. “Grua shqiptare mund të llogariten...

Rita Behadini sqarohet pse është kundër martesës

Aktivistja Rita Behadini sonte në emisionin Click Plus në TV21, ku po diskutohet për gratë dhe vajzat në politikë, tha se është pro pavarësisë...

Dehari: Nuk i kam kushtuar vëmendje Qeverisë së re

Fatmir Dehari, njëri nga figurat e rëndësishme në BDI, dhe kryetar i Kërçovës, “kursen” nga kritikat qeverinë e re VMRO-VLEN. Thotë se nuk i...

OKB: Duhen 15 vjet për të pastruar rreth 40 milionë tonë rrënoja lufte në Gaza

Do të duhen 15 vjet për të pastruar 40 milionë tonë rrënoja lufte të shkaktuara në Gaza. Kështu tha Agjencia e Kombeve të Bashkuara për...

Xhaka reagon pas vendimit të Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka, ka reaguar pas vendimit të Xherdan Shaqirit për t’i dhënë fund karrierës me Zvicrën. Xhaka në Instagram ka shpërndarë postimin...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu