Ziadin Sela: Aleancës për Shqiptarët i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Ish kyetari i Aleancës për Shqiptarët njëherit kryetar i kuvendit qendror të ASH-së, Ziadin Sela gjatë një fjalimi të tij në Strugë ka folur edhe për anëtarin e KSHZ-së, duke theksuar se anëtarin e KSHZ-së ta jep ose ta mer populli në zgjedhje, shkruan in7.info

Sela më tej iu drejtua kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami duke i sugjeruar atij që anëtarin ta kërkoj te LSDM pasi ata ishin bashkë me “MOZHEME” ndërsa Mexhiti eka anëtarin e KSHZ-së pasi ai është deputet i zgjedhur nga BDI-ja dhe anëtarin eka anëtarin e BDI-së, ndërsa Afrim Gashi eka anëtarin e ASH-së pasi ishte pjesë e kolacionit me ASH-në.

“Aleancës për Shqiptarët i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së” tha Ziadin Sela.

lajmet e fundit

Goditet nga energjia elektrike, humb jeten 19 vjeçari nga Shkupi

Në ora 23:43 në SPB Shkup është raportuar se L.L (19) nga Shkupi ka ndërruar jetë në një festë në shtëpi. Sipas raportit, pas...

Presidentja Osmani mikpret këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim këngëtaren e njohur me famë botërore Bebe Rexha. E para e shtetit Vjosa Osmani...

Zbardhet vrasja në Debresh! Arrestohen tre persona, konfiskohet arma dhe vetura

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është zbardhur vrasja në Debresh të Gostivarit, ku janë arrestuar tre persona dhe ndaj të cilëve...

Pas 13 ditëve në flakë, shuhet zjarri në malin Serta

Zjarri afër Sertës është shuar tërësisht pas 13 ditëve luftë me stihinë e zjarrit, informoi sot komandanti i Njësisë territoriale zjarrfikëse Negotinë, Stole Atanasov. Situata...

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu