Mozzikut bashkë me vëlla fillon ndërtimin e vilave në Jezerc, nuk i le shenje vjedhja e 100k$?

Dy reperët e njohur nga Ferizaj, Getinjo dhe Mozzik janë ndërn emrat më të komentuar të estrades.

Vëllezërit Aliu gëzojnë edhe një jetë luksoze.
Brenda dy ditësh ata kanë shfaqur para publikut se çfarë jete luksoze kanë, mbrëmë Mozzik në rrjetin e tij në Facebook ka lajmëruar se bashkë me vëllaun e tij Getinjon do të ndërtojnë 9 villa në Jezerc.

“Villa me pamje e vend të qetë e të bukur ku do keni mundësinë shumë shpejtë të shijoni kënaqësi Urime Getoar Aliu vlla na priftë e mbara. Jezerci njifet një bjeshkë e bukur, por tani do ju bashkohën edhe këto 9 bukuroshe”, ka shkruar Mozzik në rrjetin e tij në Facebook.

Përpos kësaj gjatë ditës së sotme autorët e hitit “El Chapo” kanë njoftuar se kanë blerë një makinë, Rolls Royce Culinan 2023.

lajmet e fundit

100 shishe shampanjë gjenden në rrënojat e anijes së shekullit të 19-të

Kur zhytësit në Detin Baltik panë për herë të parë rrënojat, menduan se ishte një varkë peshkimi. Por kur shkuan për të hetuar, gjetën...

Kthimi i trupit të Faton Hajrizit nga Serbia/ Koci:Isha në morg, prej orësh jam në stacion policor të Lloznicës

Avokati Arianit Koci ka udhëtuar drejt Serbisë në përpjekjen e tij për të gjetur dhe transferuar për në Kosovë trupin e Faton Hajrizit. Nga...

Toshkovski dhe Daçiq, vizitë në Tabanoc

Qytetarët presin radhën me vetura, ndërsa ministri vjen me helikopter. Kjo kontradiktë u pa sot në vendkalimin kufitar të Tabanocës ku Ministri i brendshëm...

Mickoski dush të ftohtë VLEN-it, për ndryshimet kushtetuese: Nuk pranoj ultimatume!

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

Bullgaria nuk do të ketë kërkesa të reja – Mospajtime mes VLEN dhe VMRO-DPMNE për afatin për ndryshimet kushtetuese

Edhe përkundër pretendimeve të koalicionit “VLEN” se mbeten në të ashtuquajturat afat gjashtëmujor për çështjen e ndryshimeve kushtetuese, kryeministri Hristijan Mickoski u përgjigj se...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu