Mblodhi 20 mijë euro me GoFundMe, Clevio çohet në këmbë pas operimit: Do blej 25kg tritol!

Pak ditë më parë, reperi Cllevio u shfaq LIVE në Tik-Tok nga spitali duke deklaruar se ka kryer një ndërhyrje pas një sulmi në zemër teksandodhej në Dubai.

Për shpenzimet e spitalit, reperi Cllevio hapi një “GoFundMe” ku mblodhi 20 mijë euro.

Mirëpo dyshimet e shqiptarëve për gjendjen e rënduar të Cllevios nisën kur ai u shfaq vetëm disa orë pas ndërhyrjes në këmbë, e madje futej LIVE nga baret luksoze të Dubait.

Por ishte vetë reperi i cili zbuloi “sekretin” e tij të errët duke u shprehur se paratë nga “GoFundMe” do të shkojnë për të blerë tritol. Ai kërcënon LIVE, Stresin, Noizyn dhe Kozakun.

“Ky topi (me para) blen 25kg tritol.1 kg për person. 1kg Fabois, 1kg Stresit, 1kg Noizyt dhe 1kgKozakut”, shprehet Cllevio.

Më pas në një video tjetër LIVE, me personazhin e njohur të TikTok, Aleks Vishën, ai thotë se 20 mijë euro të GoFundMe janë në Shqipëri dhe shprehet “ti e di mirë për çfarë e doja unë”, duke lënë të nënkuptohet se qëllimi i GoFundMe nuk ishte aspak për operimin në Dubai, që lë vënd për dyshim nëse ekziston ose jo./vizionplus.tv

lajmet e fundit

KE-ja ka publikuar Raportin për sundimin e ligjit në BE, për herë të parë përfshihen edhe vendet nga procesi i zgjerimit

Vendet anëtare të BE-së në përgjithësi janë shumë më të përgatitura për të detektuar, parandaluar dhe trajtuar sfidat e reja që lidhen me sundimin...

”Do hamë ushqim të mirë”; Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Do iki dhe në Dibër, kemi një syneti

Për herë të parë, Bebe Rexha ndodhet në Kosovë, pasi do të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival 2024”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

Një person nga Manastirit për 4 muaj me rradhë ka përdhunuar dhe shantazhuar një vajzë 18-vjeçare

Prokuroria Themelore Publike në Manastir ka nisur një procedurë kundër një 25-vjeçari i dyshuar për veprën penale – Sulm seksual dhe përdhunim nga neni...

​Rrëzohet avioni në Nepal, 18 të vdekur

18 trupa të pasagjerëve dhe ekuipazhit janë gjetur pas rrëzimit të një avioni të mërkurën në Nepal. Kapiteni MR Shakya i aeroplanit të Saurya Airlines...

Kurti: Qytetarët të mos heroizojnë Faton Hajrizin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar në mbledhjen e qeverisë se shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia, përkojnë me ato...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu