Foto Lajm nga Shkupi!

Fotoja që eshte be virale ne rrjetet sociale, ku nje i moshuar falet nen rreshjet e shiut dhe dy djem te rinj duke u kujdesur qe i moshuari te mos laget.

lajmet e fundit

Aksident në Kumanovë, dy të lënduar rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kumanovë. Nga terreni mësohet se dy vajza janë lënduar rëndë, pasi u ndeshën me një veturë tjetër...

“Valmir Aziri do të shkojë aty ku e ka vendin”, tha Kasami! I përgjigjet Aziri: Deklaratë politike, e pabazuar në fakte

Ndryshimi i vendit të punës në Facebook, nga “sekretar shtetëror” në Ministrinë e Kulturës në “këshilltar shtetëror”, nga ana e Valmir Azirit ka ngjallur...

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

Komuna e Tetovës po e pret lejen për fillimin e punimeve për ndërtimin e stadiumit të qytetit. Kasami thotë se është çështje procedurale dhe...

Dy vëllezër gjuajtën me armë nga vetura në lëvizje me targa të Zvicrës, mësohet identiteti i viktimës në Debresh

Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me njoftim zyrtar për vrasjen në Drebresh të Gostivarit. Bëhet e ditur se viktima është e moshës...

Vr’asje në Debresh të Gostivarit!

Një ngjarje e rëndë e ka tronditur fshatin Debresh të Gostivarit. Kjo sepse pas një përleshje me armë, ka mbetur i vrarë një person....

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu